Genel Bilgiler

KONGRE MERKEZİ
Liberty Hotels Lykia, Ölüdeniz - Fethiye - MUĞLA
www.libertyhotelslykia.com

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe olup, bilimsel sunular sırasında salonlarda İngilizce simultane çeviri olacaktır.

ULAŞIM
Kongre Merkezi Fethiye'nin Ölüdeniz bölgesinde yer almaktadır. Ulaşım karayolu ve havayolu ile mümkündür. Kongre merkezine en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı olup 45 km uzaklıktadır. Dalaman Havalimanından Fethiye otogarına HAVAŞ seferleri düzenlenmektedir. Fethiye Ölüdeniz arası taksi ve minibüs ile ulaşım mümkündür. Özel transfer satın almak için kongre sekretaryası ile temasa geçmeniz gerekmektedir.

SERGİ ALANI & SPONSORLUK
Kongre süresince katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır. Sergi alanı ve sponsorluk detayları web sitesinde çok yakın zamanda duyurulacaktır.

DAVET MEKTUBU
Kongre kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlarına verilmek üzere talep edilecekleri kongre davet yazıları Kongre Sekretaryası aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KATILIM SERTİFİKASI
Kongre kaydını tamamlamış olan tüm katılımcılara kongre sonunda katılım sertifikası verilecektir. Başkasının adına sertifika düzenlenmeyecek ve verilmeyecektir.

KİŞİSEL SİGORTA
Kongre organizasyonu tarafından katılımcılar için yaptırılmış özel bir sigorta programı bulunmamaktadır. Hastalık, yaralanma, bagaj kaybı, seyahat sorunları, kaza vb gibi olası sorunlar için kendi şahsi sigortanızı yaptırmanız önerilir.
Kongre web sayfası Bee´o Propolis katkıları ile hazırlanmıştır.
Sponsorlar
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Sektörel İletişim Sponsoru