Genel Bilgiler

KONGRE MERKEZİ
Grand Yazıcı Club Turban Otel, Marmaris – Muğla


KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe ve İngilizce olup, bilimsel sunular sırasında salonlarda İngilizce/Türkçe simultane çeviri olacaktır.

SERGİ ALANI & SPONSORLUK
Kongre süresince katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır. Sergi alanı ve sponsorluk detayları web sitesinde çok yakın zamanda duyurulacaktır.

DAVET MEKTUBU
Kongre kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlarına verilmek üzere talep edilecekleri kongre davet yazıları Kongre Sekretaryası aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KATILIM SERTİFİKASI
Kongre kaydını tamamlamış olan tüm katılımcılara kongre sonunda katılım sertifikası verilecektir. Başkasının adına sertifika düzenlenmeyecek ve verilmeyecektir.

KİŞİSEL SİGORTA
Kongre organizasyonu tarafından katılımcılar için yaptırılmış özel bir sigorta programı bulunmamaktadır. Hastalık, yaralanma, bagaj kaybı, seyahat sorunları, kaza vb gibi olası sorunlar için kendi şahsi sigortanızı yaptırmanız önerilir.